Destekli Sütyen Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2

Destekli Sütyen Ne Demek?

Destekli sütyen modelleri, görünümüne önem veren kadınların seçtiği sütyen modeleri arasında yer almaktadır.  Göğüs tipine uygun destekli sütyen modelleri ile göğüsleriniz daha dolgun ve dik görünecektir. Push up sütyen modeli olarak da bilinen destekli sütyen modelleri göğüse alttan destek vererek sarkma etkilerini azaltmaktadır. Destekli sütyen modeli kendi arasında da destekli straplez sütyen, destekli askısız sütyen, destekli dekolte sütyen, destekli silikon sütyendestekli sporcu sütyen, destekli sırt dekolte sütyen, destekli önden açıkan sütyen modeli olarak bir çok seçenek sunmaktadır. Kendinize en uygun destekli sütyen modelini seçmek ve sipariş vermek için en doğru yerdesiniz.

 

Kadınlar için, güzellikleri ve dış görünümleri oldukça önemlidir. İstedikleri şık ve güzel hale bürünmeleri için ise; göğüsler oldukça etkili olur. Göğüslerin istenilen şekle ve büyüklüğe ulaşması için pek çok cerrahi operasyon olsa da, doğru sütyen seçimi yapmak daha kolay olacaktır.

 

Pek çok insan,  destekli sütyen ne demek? sorusunun cevabını yanlış bilir ve silikonlu sütyenlerle karıştırır. Destekli sütyenler, yalnızca küçük göğüslü kadınlar için üretilen modeller değildir. Göğüslerinde sarkma olan kadınlar tarafından da sıkça kullanılır. Sütyenin, alt ve yan kısımlarında bulunan dolgu, göğsü sıkıştırarak yukarı doğru kaldırır. Destekli sütyenler kaldırma özelliği nedeniyle, push up ve dolgulu sütyen adı ile de bilinir. 

 

Destekli sütyenler, göğsü 1 beden kadar daha büyük görünüme ulaştırır. Kimi modellerde bu 2 bedene kadar çıkabilir.

 

Destekli Sütyenin Avantajları

 

 

Eğer göğüslerinizin ölçüsünden memnun değilseniz, destekli sütyenler sayesinde göğüslerinizi daha dolgun gösterebilirsiniz. Göğüslerinizde sarkma varsa, push up sütyenler sayesinde bu görüntünün önüne geçebilir ve daha dik göğüslere sahip olabilirsiniz. Özellikle dar kıyafetler giydiğinizde, göğüsleriniz çok daha biçimli görünür. Desteksiz sütyenlerde oluşacak sütyen şeklinin bozulması nedeniyle ortaya çıkan çukurumsu görüntüler olmaz. Göğüsleriniz arasındaki mesafe fazlaysa ve göğüsleriniz ayrık duruyorsa, destekli sütyen modelleri bu konuda yardımcınız olacak ve göğüslerinizin birleşik durmasını sağlayacaktır. Göğüslerin kendi ağırlığı, sarkma olmasına neden olabilir. Destekli sütyenler, göğüs ağırlığının bir kısmını üstlendiği için sarkma oluşumunu engeller.

 

 

 

Destekli Sütyen Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 


Her sütyen modelinde olduğu gibi, destekli sütyenlerde de doğru bedeni tercih etmek önemlidir. Bu sütyenlerde doğru beden; normal sütyen bedeninizden 1 beden daha büyük olarak kabul edilir. Destekli ve yarım destekli sütyen modelleri karıştırmayın. Yarım destekli modellerin yalnızca alt kısmında destek bulunur ve göğsü sarmadığından dolayı hafifi yukarı kaldırır.

 

Sütyen alırken kumaş seçimine dikkat etmenizde fayda var. Penye ve pamuklu kumaşlar çok daha sağlıklıdır. Saten ve naylon kumaşlar, göğüste terleme ve pişik oluşma riskini doğurur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.