Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Kadın Spor Giyim

Kadın spor giyim spor yaparken ve günlük yaşamda da kullanabileceğiniz tarzda tasarlanmış dış giyim ürünüdür. Sporlar bedeni hissederek ve dinleyerek yapılan bir egzersiz türü olduğu için spor body, spor tayt, spor atlet, spor sütyen gibi vücudu saran ve rahat hareket etmenize olanak sağlayan kıyafetler seçmeliyiz. Tercihiniz, spor giyim kıyafetlerini nefes alabilen kumaşlardan seçmek olmalıdır. Kadın spor giyim modelleri arasında size uygun modeli seçmek için doğru yerdesiniz.

 

Spor Giyim

 

Kadın spor giyim tarzının oluşmasındaki en önemli unsur aslında hangi ortamda bulunacağıdır. Eğer spor yapmak amacıyla bir tarz belirlenmek isteniyorsa, spor tayt seçimi yapılabilir. Şehrin herhangi bir bölgesinde koşu veya gezi amacıyla kadın spor giyim tarzları araştırılıyorsa da eşofman seçimlerine dikkat edilmesi yeterlidir. Her türlü farklılığın ve model değişikliğinin yapıldığı kadın giyim tarzlarında, günlük hayatta kullanılabilecek rahat kıyafetler yenilenmeye başlamıştır. Spor salonlarında spor giyim de ortaya koyulan tarzların aynıları günlük hayatta da rahatlıkla belirlenebilir. En önemli durum, salaş giyim tarzlarında da belli bir bölümün kurallarına uyum sağlanması gerektiğidir.

 

Sportif tasarımı ve konforuyla ön plana çıkan bayan spor giyim ürünleri, icgiyimperisi.com kalitesi ve güvencesiyle tek tık uzağınıza ! İster sade ister renkli yapılarda ve her spora uygun bayan spor atlet, spor t-shirt, uzun kollu üst giyim ürünleri, spor şort, spor mont ve eşofman gibi parçalarıyla sporu en rahat şekilde yapmanızı sağlayan bu giyim ürünleri spora ve sağlığınıza uygun tasarlanmıştır. Bu ürünler hem spor aktivitelerinizde hem de günlük kullanımlarınızda yanınızda olacak !

 

 

SPOR  YAPARKEN KIYAFETLERİMİZİN DE NEFES ALMASI GEREKİR..

 
Pilates, fitness, yogo, koşu, yürüyüş gibi sporları yaparken ne giymeliyiz? 

 

Pilates, fitness, yogo, koşu, yürüyüş gibi sporları  yaparken ne giymeli sorusu önemlidir, çünkü spor sırasında  eğilmemiz, dönmemiz ve çömelmemiz gerekecektir. Bu yüzden spor kıyafetlerimizi seçerken  tedbirli olmakta fayda var. Yaptığınız sporda  yeterince verim almak için seçtiğimiz kıyafetin bizi engellememesi gerekir. Çok bol kesimler veya üzerimize yapışıp hareket etmemizi engelleyen darlıkta esnek olmayan kumaşlar tercih edilmemelidir. Pamuklu teri emen kumaşların dışında son derece hafif, ütü istemeyen, leke tutmayan ve en önemlisi teri dışarıya vererek cildimizin nefes almaya devam etmesini sağlayan teknolojik kumaşları tercih etmeliyiz. Bu tür kumaşlar nemi vücuttan alarak dış yüzeye aktarır. Böylelikle kritik ısı bölgelerinde havalandırmayı sağlar ve vücut ısısını dengeler.  Aşırı terlemeyi ve nem kaybını önleyerek performansınızı artırır.

 

Capri gibi kısa tayt gibi rahat ve hareketlerin yapılmasına izin veren modeller de seçebiliriz. Kumaş likralı olursa esneme ve gerilme hareketlerini rahat  yapabiliriz. Genelde askılı spor body ya da vücudu saran spor t-shirtler, sporcu taytlar tercih etmemiz yararımıza olur. Likralı ve terlemeyi önleyen kumaşlar spor yapanların ilk tercihleri arasında yer alır. Spor yaparken normal kıyafetler dışında spora özgü elverişli, özellikle spor yapmak için üretilmiş kıyafetler seçmek gerekir. Kadın spor giyim modelleri için icgiyimperisi.com' a hemen tıklayın. 

 

Kadınların yoğun ev ve iş yaşantısı dışında rahat ve şık olabilmeleri, sağlıkları için spor aktivitelere katılımlarını tamamlayacak, nefes alan ve terletmeyen kadın spor giyim modellerini icgiyimperisi.com da bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.