Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Hamile İç Giyim ve Emzirme Sütyenleri

 

Hamile çamaşırı ve emzirme sütyenleri, hamileliğinizden doğuma kadar hatta doğum sonrası lohusa emzirme döneminde de size eşlik edecektir. Kaliteli materyaller, sizin için önemli olan 9 aylık süre boyunca, kendinizi iyi hissetmenize destek olacaklardır. Doğumdan sonra da hamile sütyenini, emzirme sütyeni olarak rahatça kullanabilirsiniz.  Göğüsleriniz büyüdükçe eski sütyenleriniz kullanılmaz hale gelir ve üzerinize iyi oturan, destekleyici bir sütyen gebelik sırasında son derece önemlidir. İç çamaşırlarınızda daima pamuklu hamile iç giyim ürünlerini tercih edin. icgiyimperisi.com hamile koleksiyonu, büyüleyen tasarımlarda ve son derece kaliteli materyallerle hazırlandı

 

Hamile iç giyim tasarımlarında, şıklık ve konforun yanı sıra, doğru kumaş kullanımına, özellikle dikkat ediyoruz. Özellikle hamilelik döneminde rahat olmanız, çok önemlidir. 

 

Hamile çamaşırı ve sütyenden oluşan icgiyimperisi.com koleksiyonu, sizin için en rahat modelleri bir araya getirdi. Dantel ve nakış detayları sayesinde, hamilelik döneminde kendinizi daha da güzel hissedeceksiniz. Emzirme sütyeni, şık dantel detaylarla tamamlandı ve de baskı motiflerle süslendi. Güzel tasarımlı olmalarının yanı sıra, emzirme sütyenlerinin asıl görevleri, rahatlık ve konfor sağlamaktır. Emzirme sütyenleri, rahatlıkla giyilip çıkartılabiliyor. Göbek üstüne gelecek şekilde tasarlanmış olan iç çamaşırları, karnınızı hassas bir şekilde sarıyor ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Hamile ve emzirme sütyenlerinin bakımı da çok kolaydır; hepsini rahatça makinede yıkayabilirsiniz.

 

 

Hamilelik döneminde birçok hazırlık içine giriyorsunuz ve hayatınızda yeni bir dönem başlıyor ve de zamanın, bu heyecan içinde nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmeniz için, icgiyimperisi.com online mağazamızda, hamile çamaşırı, emzirme sütyenlerini doğum öncesi ve doğum sonrası ihtiyaclarınızı icgiyimperisi.com dan sipariş verebilirsiniz. Siz sadece hamileliğinizin tadını çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.