Kombinezon ve Jüpon

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Kombinezon ve Jüpon

 

 

İç çamaşırları dünyasının az bilinen ama faydalı iç çamaşırları arasında yer alan kombinezon ve jüpon nedir? Kombinezon ne işe yarar? Hangi kıyafetlerle kullanılır gibi soruları cevapladık. Kombinezon modelleri oldukça eski iç çamaşırlarından olsa da zaman içinde kullanımı azalmıştır. Bu bakımdan jartiyerlerle aynı kaderi yaşamaktadır.

 

Aslında kombinezon kullanımı hala gerekli ve şıklığın önemli unsurlarından birisidir. Kombinezon, korse ve jartiyer takımı gibi iç çamaşırları kıyafetlerinizin çok daha güzel durmasına yardımcı olmaktadır.

 

Kombinezon: jarse, saten ya da ipek gibi kaygan kumaşlardan üretilmiş uzun, askılı ya da straplez kadın iç giyim ürünüdür. Görünüşü saten geceliklere benzediği için fantezi iç giyim ürünü olarak da kullanılır ancak kullanım amacı bu değildir. Asıl amacı astar olarak kullanımı ve kıyafetlerin daha düzgün durmasını sağlamaktadır. Astardan farkı kaygan kumaştan imal edilmiş olmasıdır. Abiye elbise ve kıyafetlerde kullanıldığında kıyafetin daha dökümlü durmasını sağlar. Toplanmaması ve su gibi akmasına yardımcı olur. Dekolte ve straplez elbiseler için askısız en iyi kombinezon modelleri kullanılabilir.

 

Jüpon: iç etek, alt etek ve tarlatan gibi farklı isimlerle bilinen jüpon; kombinezonun sadece alt versiyonudur. Etek ve elbiselerin içine giyilerek toplanmasını engeller. Işık altında kıyafetin içinin görünmesini önlemeye yarar. İnce kaygan kumaştan imal edilmesi ile elektriklenmeyi ve eteklerin bacaklara dolanmasını önler. Gelinlik için olan jüpon ise gelinliğin kabarık durmasına yardımcı olur.

 

Kombinezon modellerinde kıyafetinize uygun renklerde ve boyda seçim yaparak kıyafetlerin çok daha şık durmasını sağlayabilirsiniz. Kaygan kumaşı fantezi gecelik niyetine kullanıldığında hoş bir etki yaratabilir. Görsel çok fazla detay içermemesi sebebiyle g string modelleri ve jartiyer çorabı ile kombin yapılabilir. Sipariş için icgiyimperisi.com ‘u ziyaret ediniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.