Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Hamile Body ve Hamile Atletleri

 

 

Bir kadının, en özel zamanları hamilelik ve bebeğini kucağına ilk aldığı zamanlardır. 9 ay, kimi zaman mide bulantıları kimi zaman aşermelerle geçti ve sonunda bebeğinizi kucağınıza aldınız. İşte, tam da o anda, yaşadığınız tüm sıkıntılar ve zorluklar son buldu. Artık gözünüz, bebeğinizden başka hiçbir şeyi görmeyecek ve bebeğinizle birbirinize alışma süreciniz başlayacak. Bu süreçte, sizi birbirinize yakınlaştıracak olan en önemli süreç; bebeğinizin emme sürecidir. Bebeğin emmeye alışması ve aranızdaki bağın oluşması için emzirme atleti ürünleri kullanmak oldukça faydalı.

 

Emzirme Atleti Nedir?

 

Emzirme atleti, bebeğini emziren annelerin kullandığı bir iç giyim ürünüdür. Emzirme esnasında, size kolaylık sağlar ve nerede olursanız olun, bebeğinizi rahatlıkla emzirebilirsiniz. Emzirme atletlerinin göğüs bölgesinde sütyen bulunurken, kalan kısmı düz penye ve pamuk karışımı kumaştan oluşur.

 

Emzirme sırasında, sütyen ve atlet çıkarma derdi ile uğraşıp, dışarıda yapacağınız emzirmeler sırasında, sürekli uygun bir yer aramanıza gerek kalmayacak. Atletin içinden yalnızca göğsünüzün ucunu çıkararak, emzirebilirsiniz. Bir de emzirme önlüğü alıp, kıyafetinizin üzerine giydiniz mi nerede olduğunuzun hiçbir önemi kalmadan emzirme konforunu yaşayabilir ve de bebeğinize yaşatabilirsiniz.

 

Emzirme Atleti Nasıl Kullanılır?

 

Emzirme atletleri, göğüs kısmında sütyen bulunan atlet modelleridir. Bu atletlerin içerisine, herhangi bir şey giymeniz gerekmiyor. Direkt olarak çıplak teninize giydiğinizde, hem sütyen hem de atlet görevi görür.

 

Doğumun hemen sonrasında, emzirme atleti giymeniz en doğru seçim olur. Sezaryen doğum da yapsanız normal doğum da yapsanız, doğum sonrası lohusalık döneminde hassas olursunuz. Belinizi ya da karnınızı üşütmeniz, hem ağrı çekmenize neden olur hem de sütünüzden bebeğinize gaz geçerek, zorlu günler ve geceler sizi bekler. Bu nedenle, lohusalık dönemi diye kabul edilen, hamilelik sonrası ilk 40 günde, emzirme atleti kullanmalısınız.

 

Lohusalık döneminin bitiminin ardından, sütyen ya da atlet kullanmanız sizin hassaslığınıza ve mevsime bağlı. Bir kış bebeği dünyaya getirdiyseniz, yaz ayları gelene kadar atlet kullanmanızda fayda var. Bebeğiniz yaz aylarında doğduysa, emzirme sütyeni kullanabilirsiniz; ancak vücudunuz hassas ve çabuk üşüyor, hasta oluyorsanız, mevsim yaz da olsa atlet giymeye devam edin.

 

Sağlıkla bebeğinize kavuşmanız dileğiyle

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.