Sütyen Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 ... 6 ... 9
Toplam 225 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9

Sütyen Çeşitleri

Sütyen modelleri kadın iç giyimim vazgeçilmezidir. Dış görünüme önem veren siz kadınlar için doğru iç giyim ve sütyen modelini seçmek çok önemlidir. Sütyen modelleri, fiziki yapınıza göre seçmeniz gereken bir giyimdir. Bir çok çeşidi bulunan sütyen modelleriden kendinize en uygun modeli seçmek için doğru yerdesiniz. 

 

Destekli sütyen modelleri, balkonet sütyen, toparlayıcı sütyen modelleri, balenli sütyen modelleri, balensiz sütyen modelleri, soft cup sütyen modelleri, sporcu sütyen modelleri, büyük beden sütyen modelleri, bralet sütyen modelleri, dolgulu sütyen modelleri, minimizer sütyen modelleri, straplez sütyen ve medikal sütyen modelleri ve fiyatları sizler için icgiyimperisi.com' da yerini aldı.

 

Dolgulu Sütyen

Dolgulu sutyenler, özellikle küçük göğüslü kadınlar için vazgeçilemeyen bir sütyen modelidir. Göğüsleri olduğundan daha büyük ve dolgun gösteren destekli sütyenler aynı zamanda rahatlıklarıyla da öne çıkıyor.

 

Straplez Sütyen

Straplez sütyenler, yaz aylarının vazgeçilmez sütyen modellerinden biridir. Straplez sütyenler, askısız ya da düşük omuzlu elbise ve bluzlarla ya da kazaklarla rahatlıkla giyilebiliyor.

 

Push-up Sütyen

Push-up sutyenler, göğüsleri yukarı doğru kaldırıp, onları olduğundan bir ya da iki kup daha büyükmüş gibi bir izlenim veriyor. Push-up sütyen modeli altan destekli sütyan olduğu için göğüslerinde sarkma gibi deformasyon yaşayan kadınların tercihidir. Sarkma sorunu yaşayan kadınların göğüslerini aşağıdan yukarı doğru kaldırarak daha fit bir görünüm sağlamaktadır.

 

U şeklindeki Dekolteli Sütyenler

Göğüs kısmı u şeklindeki bu modele göğüs dekolteli kıyafetler için adeta bir kurtarıcı diyebiliriz. Göğüsleri alttan destekleyerek güzel gösteren bu sutyenler, dikişsiz özellikleri ile de her kumaşla rahatça giyinilebiliyor.

 

Çok Amaçlı Sütyenler

Kopça kısımlarını çıkartıp, yer değiştirebildiğiniz ve farklı biçimlerde takılabilen bu sütyen modeli, her kıyafet ile giyilebilecek şekilde özel olarak tasarlanıyor. Bu sütyenleri, ister straplez bir bluzla isterseniz de bir gece elbisesinin içine rahatlıkla giyebilirsiniz.

 

Sporcu Sütyen

Spor esnasında göğüsleri sıkı tutup destekleyen sporcu sütyenlerini her kadın dolabında mutlaka yer vermeli. Rahat olmasının yanında oldukça da kullanışlılar!

 

Toparlayıcı Sütyen

Toparlayıcı sütyenler, büyük göğüslü kadınlar için vazgeçilmez bir modeldir. Göğüs ölçüsü ve sırt yapısına göre A cup, B cup, C cup, D cup, DD cup, E cup, EE cup modeller tercih edildiğinde rahatlığa ve şık görünüme kavuşmak mümkün. Göğüsleri olduğundan 1-2 kup daha küçük gösteren bu sütyenler, büyük göğüslü kadınların istedikleri kıyafetleri rahatlıkla giymelerine olanak sağlıyor. Toparlayıcı sütyen modelleri aynı zamanda minimiser sütyen olarak da adlandırılmaktadır.

 

Soft Cup Sütyenler

Soft cup sütyenler, rahat olmaları nedeniyle tercih eden modellerden biri. Dikiş izi ve tel desteği olmayan bu sütyenler rahat olmaları sebebiyle çoğunlukla uyku sırasında tercih ediliyor.

 

T-Shirt Sütyeni

T-şört sütyeni, en sık giyilen modellerden biridir. Çoğu kadının gardırobunda en az iki tane olan bu tişört sütyenleri, isminden de anlaşılabildiği gibi ince tişört ve gömlekler ile giyildiğinde iz yapmıyor. Vücuda tamamıyla oturan ve sıkı duran bu sütyenler, elbiselerinizin üzerinden belli olmuyor ve kusursuz gözüküyor.

 

Silikon Sütyen

Silikon sütyenler, içinde bulunan yapışkan madde sayesinde göğsünüze yapışıyor ve göğüslerinizi hafifçe yukarı doğru kaldırıyor. Sırtı açık elbiselerle rahatlıkla giyilen bu sityenlerin sıcak havalarda terleme yapması gibi küçük bir dez avantajı da olabiliyor.

 

Emzirme Sütyeni

Emzirme sütyenleri her yeni annenin dolabında bulunması gereken sütyen modellerinden biri. Emzirme esnasında bu sütyenleri çıkarmanıza gerek yok. Emzirme sütyenleri sayesinde emzirme sırasında sadece göğüs bölgenizi açmanız yeterli oluyor.

 

 

 

Sütyen Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

 

 

Dünyanın en güzel ve pahalı kıyafetlerini giyiyor da olsanız yanlış seçilmiş bir sütyen tüm çabanızı boşa çıkarabilir!

 

Hiç şüphesiz kadın gardrobunun en önemli parçalarından biridir sütyen. Çünkü özenle seçtiğiniz kıyafetlerinizi öne çıkaran aslında sütyeninizdir. İçinde rahat edemediğiniz bir iç çamaşırı hem duruşunuza, hem de görünümünüze zarar verecektir.

 

İsterseniz öncelikle doğru sütyen kullanıp kullanmadığınıza karar vermenize yardımcı olacak belirtilere, daha sonra da ölçünüze göre doğru sütyen seçmenin yollarına birlikte bir göz atalım:

 

Göğüsleriniz sütyeninizin üzerinden taşma yapıyorsa,

Sütyenin orta kısmı göğüs kafesinize oturmuyorsa,

Sütyenin arka kısmı yukarı çekiyorsa,

Günün sonunda sütyen askılarınız omuzlarınızda kızarıklıklar oluşmasına neden oluyorsa,

Göğüsleriniz sütyeniniz üzerinizdeyken sarkık duruyor ya da düzgün görünmüyorsa,

Omuzlarınızı öne çekiliyormuş gibi hissediyorsanız,

Sütyeninizin kumaşı kırış kırış duruyor ya da pot yapıyorsa,

Göğüsleriniz yanlardan taşma yapıyorsa,

Sütyeninizin belenleri (tel) göğsünüze batıyorsa,

Sütyeninizin askıları omuzlarınızdan düşüyorsa, bedeninize uygun sütyen kullanmıyorsunuz demektir. 

 

Kadın iç giyim de sütyen seçimine de çok dikkat etmek gerekir.  Deforme olmuş veya iri göğüsler için toparlayıcı sütyen ve şekil verici sütyen modelleri veya vücuda oran ile küçük göğüsler için dolgulu, ultra destekli sütyenler, göğüs aldırma ameliyatı sonrası veya göğüs eşitsizliklerinde cepli protez sütyen, spor yaparken kullanılabilecek sporcu sütyenler, hamilelik döneminde doğuma giderken hazırlanması gereken eşyalarımızdan emzirme sütyenleri, özel geceler için kullanılabilecek abiye ve dekolte sütyenler gibi bir çok sütyen modeli daha şık ve özgüvenli olabilmek için hazırlanmıştır. Önemli olan yerine göre doğru sütyen modelini seçmenizdir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.