Kadın Tanga Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

G-String Nedir?

 

 

Külot denilince akla bir çok string külot modeli gelmektedir. G-stringin ne olduğunu bilmiyor veya hiç g-string görmemiş olabilirsiniz.  G-string bir iç çamaşırı modelidir fakat normal bir külottan daha farklıdır.  G-string normal iç çamaşırlarına göre daha rahat ve konforludur. Önden bakıldığında bir külota benzeyen g-string arkadan bakıldığında kalçaların arasından geçen bir ip gibi ama  kalçaları daha güzel bir şekil almasını sağlıyor.

 

G-string bayanların dar veya bol üstüne giydikleri kıyafetlerde iç çamaşırı izi yapmıyor normal bir külot üzerinize giydiğiniz etekte iç çamaşırı izini belli eder ama g-stringte asla öyle bir şey olmaz bu yüzden istediğiniz kıyafetle birlikte giyebilirsiniz.  G-string alırken kesinlikle pamuklu olmasına ve vücudunuzu sıkmaması genital bölgeye baskı yapmaması gerekmektedir.

 

Tanga ile g-string arasındaki farklar

 

G-string tanganın bir diğer modeli gibi tangayla nerdeyse aynılar aralarında sadece bir iki ufak fark var bunu kolayca ayırt edebilirsiniz.

 

  • Yan taraflarda bulunan şeritler tanga da bir parmak kalınlığındadır g-stringte ise sadece ipten oluşmaktadır.

 

  • Tangalar sadece külot olarak giyilebilirken g-string hem iç giyim olarak hem de fantezi olarak giyilebilmektedir.

 

  • G-string tangaya göre daha rahattır çünkü g-string önü normal külota benzer fakat tanganın önü biraz daha değişiktir.

 

G-string-modelleri üretilmeye başlamadan önce mankenler podyuma çıkarken iç çamaşırı giymezlermiş çünkü iç çamaşırı giydikleri zaman iç çamaşırının izleri belli oluyormuş ama g-srting üretilmeye başladıktan sonra bütün mankenler podyuma çıkarken g-string  giymeye başladı.

 

İçinize g-string giydiğiniz takdirde ne kadar dar bir kıyafet giyerseniz giyin asla iç çamaşırı izi belli olmaz g-stringin çok sevilme nedenlerinden biride budur. Bir de günümüzde g-string ile kullanılan pedler olduğunu düşünürsek artık g-string bayanların vazgeçilmezi olur.

 

G-string almak istiyorsanız www.icgiyimperisi.com sitemizden satın alabilirsiniz.  G-string ile dünyanız değişebilir bir deneyin.

 

 

Çekici Tanga Modelleri

 

Bazı kadınların rahat olmadığı için asla giymem dediği, bazıların ise alışılmış iç çamaşırına göre daha rahat bulduğu için hiç vazgeçemediği tangaların tercih edilmesinin birçok çeşitli nedenleri vardır. Bu ürünü genellikle kumaş ve beyaz renkli pantolonların veya kotların içine giyilmesi tercih edilir. Kimi zaman eşlere çekici gözükmek kimi zaman ise özel gecelerde kullanılır. Tanga modellerinin en büyük avantajı ise sıradan külotlara göre pantolonların içinde izinin belli olmamasıdır ve bu kötü görüntü tanga sayesinde ortadan kalkmaktadır. Ürünlerimiz iyi bir marka ve kaliteli olduğu için kullanıcıları rahatsız etmez, kendisini daha çekici hissetmesini sağlar ayrıca sağlıklıdır. Partnerinize veya eşinize seksi gözükmek istiyorsanız eğer  tangayı seçmelisiniz

 

Günümüzde birçok bayanın kullanmakta olduğu bu ürünümüz aynı zamanda biz bayanlara ayrı bir hava ve öz güven vermektedir. Bazı kadınlar için bir tutku haline gelmiş olan ürünümüz güzelliğinizi daha iyi yansıtmaya, sizin gününüzü daha rahat ve telaşsız geçirmenizi sağlar. Ürünlerimiz ciltte kızarıklığa, şişmeye veya kaşıntıya uğratmaz. Bu yüzden rahatlıkla ürünlerimizden tercih edebilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı ve tüm kredi kartları geçerlidir. Gizli paketleme ve güvenli alışveriş.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.