Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 94 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Gecelik Takımları

Gecelik takımları kadınların vazgeçemedği gece kıyafetleri arasında yer almaktadır. En kaliteli gecelik takımları arasından; saten gecelik, penye gecelik, şifon gecelik, trasnparan tül gecelik modelleri gibi bir çok seçeneği bulunan geceliklerden kendinize en uygun olanı seçerek gece de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatları ile gecelik marka, özellik ve modellerinden sipariş vermek için en doğru yerdesiniz.

 

Gecelik Seçimi Nasıl Yapılır?

 

Gecelikler çok farkı tarzlardan oluşan ve hak ettiği ilgiyi fazlasıyla gören iç giyim grubudur. Ana renkler üzerinden yoğunlaşan gecelik modelleri özellikle kırmızı gecelik, siyah gecelik ve beyaz gecelik olarak daha fazla modele sahiptir. Geceliğinizin tarzı tamamen fizik yapnıza ve kullanımına uygun olmalıdır. Geceliklerinizi gece veya gündüz ayırdığınız şekilde normal ve özel geceler içinde ayırmalısınız. Seksi gecelik modelleri ile özel bir gece yaşayabilirsiniz.. Tabi seksi geceliğinizi her gün kullanmak partnerinizin başını döndürebilir.

 

Vücut tipine göre gecelik seçimleri nasıl olmalı?

 

Öncelikle gecelik seçiminizi boyunuza göre yapmanız gerekir. Uzun boylu bayanların uzun gecelik seçiminde dar gecelikleri seçmesi tavsiye edilir. Kısa geceliklerde de kesinlikle tül gecelik şeklinde veya salaş tarzda ki gecelikler uzun boylu bayanların kullanımına göredir. Kısa boylu bayanlar için uzun gecelik seçiminde yırtmaçlı gecelik modelleri tercih edilmelidir. Uzun yırtmaçlı gecelikler üzerinizde çekiciliğin artmasını sağlar. Kısa gecelik modellerinde ise kısa boylu bayanlar daha avantajlıdır. Kısa yani mini gecelikler genellikle kalçaları kapatır ve bu görüntü partnerinizi büyüler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.