Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 125 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Kadın Külot Modelleri

Kadın külot modelleri iç giyimde çok önemli olan konulardandır. Kadınların vücut yapılarına ve giydikleri dış giyimin durumuna göre külot seçmeleri gerekmektedir. Bundan dolayı da kadın külotlarının tanga, slip, boxer, dantel, uzun paçalı, sring ve bato külot gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır. Kendi zevkinize en uygun modeli icdiyimperisi.com' da mutlaka bulacaksınız.

 

Doğru Külot Nasıl Seçilir?
 

İç çamaşırı modelleri, gerek sağlık açısından gerekse estetik açıdan oldukça önemli bir iç giyim ürünüdür. Artık günümüzde birçok elbise modeline özel ve her vücut tipine uygun çeşit çeşit külot üretilmektedir. Çamaşırlarda seçenek fazlalığı beraberinde, uygun kadın külot modellerinin seçimini de zorlaştırmıştır. Bazı hususlara dikkat ederek ve vücudunuzu tanıyarak bu zorluğun üstesinden başarıyla gelebilirsiniz. Çünkü doğru külot seçimi, günlük hayattaki rahatlığınıza ve sağlığınıza etki eder.

 

İç çamaşırında nelere dikkat etmek gerekiyor?


İç çamaşırı
seçerken dikkat etmemiz gereken noktalar vardır. Bu noktaların başında külot modelinin rahat ve sağlıklı olması gelir. Hijyene en çok ihtiyaç duyulan ve hastalıkların en kolay kapıldığı iç giyim kıyafetlerini seçerken titiz davranmamız gerekmektedir. Külot modellerinde moda olması yerine sağlıklı olması ana felsefe olmalıdır. Külot seçiminde pamuklu kumaş önemli, iç giyim ürünlerini alırken naylon türlerinden uzak durmalı, pamukluları tercih etmeliyiz. Özellikle hassas cilde sahip olan kişilerin buna mutlaka özen göstermeleri gerekir. Bazı kadınlarda iç çamaşırının, lastik yerinin deriyle temas ettiği bölgede alerji meydana gelebiliyor. Hatta bu bölgelerde baskı nedeniyle kaşıntı veya kızarıklık da oluşabiliyor. Bu nedenle kişiler, neye alerjilerinin olduğunu ve hangi külot modellerinin kendilerine uygun olduğunu önceden belirlemeli. Ayrıca iç çamaşırınız sizi sıkmamalı, sırf güzel diye ya da moda diye üzerinize aldığınız ürünleri giymeyin, bunlar uzun vadeli sağlık sorunları oluşturabilir, çamaşırın sıktığı bölgede yağ dokusunda bazı kayıplar olabilir, baskının olduğu deride temastan dolayı egzama gibi rahatsızlıklar meydana gelebilir. Bu nedenle uygun külot modelini seçerken özellikle sıkı olmamasına ve lastiğin tene doğrudan temas etmemesine özen gösterilmelidir. Açıkta kalan ve sonrasında tene değen lastikler çeşitli alerjilere neden olabilir. İç çamaşırlarının yıkandıktan sonra ütülenmesi de, mikro organizmaların ölmesi açısından önemli.

 

Sitemizde şık kadın külot modellerine de yer verdik. Kadın külot modelleri arasında kadın tanga, kadın string, kadın boxer, bato külot, kadın slip ve diğer külot çeşitlerine sizler için icgiyimperisi.com da yer verdik. Kadın külot modelleri arasında kendinize uygun ve rahat edeceğiniz birbirinden rahat ve göz alıcı seçenekler bulacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.