Kadın Korse Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 ... 7
Toplam 185 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7

İnceltici Korse Modelleri

 

“İki hafta da nasıl fit olacağım” demeyin. Kadın, basen, göbek, bel, bacak, ve komple vücudunuzu toparlayacak, inceltecek ve hatlarınızı düzenleyecek korse modelleri ile istediğiniz elbiseyi rahatlıkla giyebileceksiniz. Kadın iç giyim de yardımcı ürün dediğimiz zayıf gösteren, inceltici ve şekil verici korse modellerinin birçok özelliği vardır. Korse modelleri kullanım amacına göre istenilen bölgelerin (göbek, basen, bacak gibi özellikleri) daha ince görünmesini sağlar ve deformasyonlu bölgenizi daha kusursuz gösterir. 

 

Korse modelleri, fazla kilolarını kıyafetler ile gizlemeye yardımcı olan kadın inceltici korse modelleri, birçok kadının özel günlerde ve günlük yaşamda kurtarıcısı niteliğindedir. Anlık olarak fazlalıkların kapanmasını sağlarken, uzun süreli korse kullanımına bağlı olarak iki beden incelmek, bu konuda yapılan birçok araştırmanın sonuçlarından biridir. Özel günlerde özellikle tek parça giyilen elbiseler, vücuttaki fazlalıkların apaçık görünmesini sağlar. Bu durum da bayanların kendilerini iyi hissetmeleri için etek korse veya elbise korsesi gibi korse modellerinden uygun olanı tercih etmeleri gerekmektedir. Bilindiği gibi, korse modelleri büyük beden kadınlar için ise; büyük beden korse modellerini uzun kullanım sonrası vücutta göz ile görülür toparlanma ve iki beden incelme sağlamaktadır.

 

Giyilen korseden yarar sağlamak için amacına uygun kullanmak ve kaliteli korse markalarını tercih etmeye özen göstermek gerekiyor. İlk giyildiğinde varlığını sürekli hissettiren ve rahatsız eden bir giysi gibi gelse de, korse kullanmaya alışkın olanlar için büyük rahatlıktır. Özellikle bölgesel fazlalıklarını etkili bir şekilde kapatmak isteyenler için ideal yöntemlerden biri de korse giymektir. Zayıflamaya yardımcı olan ve sporcu korsesi olarak bilinen vücut korseleri, aynı zamanda spor yaparak sıkılaşmayı ve daha ince görünmeyi sağlamaktadır

Kadın korse modelleri ile daha şık görünmek, doğru korse seçimi ile mümkün. Kadınlar için dışarıdan nasıl göründükleri çok önemlidir.  Özel kumaş yapısıyla, kaymayan ve terletmeyen korse modellerinden vücudunuza en uygun olanı seçerek daha fit görünüm elde edeceksiniz. Toparlayıcı , zayıflatıcı ve inceltici korse markalarına bol çeşit ile icgiyimperisi.com sitemizde yer verdik. Spariş vermek için seçmeye hazır mısınız?

Doğumdan sonra göbeği kalan kadınların, bebeklerini emzirmelerinden dolayı diyet yapmaları mümkün değildir. Kısa süreli de olsa birkaç beden zayıf görünmek doğum yapmış annelerin iyi hissetmelerini sağlayacaktır. Korse kullanmak doğum sonrası kalan fazla kilolardan kurtulmanın yolarından biridir. Kıyafetinize ve bedeninize uygun korse tipini seçmelisiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.