Toparlayıcı Sütyen Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 118 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Büyük Göğüslü Kadınlar Nasıl Sütyen Tercih Etmeli?

 

Gerek genetik faktörler gerekse aşırı kilolar nedeniyle büyük göğüslere sahip olabilirsiniz. Bu durumu doğru çamaşır kullanarak çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Küçük göğüslü bayanlar, büyük göğüsler isterken; büyük göğüslü kadınlar da, tam aksini ister. Aslında kendinizle barışık olsanız; vücudun farklı yönlerini çok iyi şekilde kullanabilmek mümkün. Göğüslerin büyük olması durumunda yanlış kıyafet seçimi yapmanız ihtimal dâhilinde değildir ancak yapılan araştırmalara göre yanlış sütyen seçimi en genel sorunlarındandır. Yanlış sütyen seçimi, hafife alınacak bir durum olmayıp, göğüslerin böyle yanlışlıklara maruz kalması sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Neyse ki toplumdaki birçok kadının büyük sorunlarından olan büyük göğüsler için günümüzde toparlayıcı sütyen özelliğinde birçok sütyen modeli üretilmektedir.

 

Toparlayıcı sütyen modelleri büyük ve deforme olmuş göğüslerin kurtarıcısı olarak bilinmektedir. Giyimine ve dış görünümüne özen gösteren kadınların en çok tercih ettiği sütyen modelidir. Toparlayıcı sütyenler sayesinde göğüsleriniz şekle girerken aynı zamanda da toparlanarak daha fit bir görünüme kavuşacaksınız. Balensiz toparlayıcı sütyen, balenli toparlayıcı sütyen, önden açılan toparlayıcı sütyen, dantelli toparlayıcı sütyen gibi seçenekleri ve A cup, B cup, C cup, D cup, E cup, EE cup, DD cup, F cup gibi göğüs büyüklüğüne göre de sütyen tipleri mevcuttur. Kendi göğüs tipinize uygun en iyi toparlayıcı sütyen modellerini icgiyimperisi.com sitemizde bulacaksınız.

Yanlış Sütyen Seçiminin Zararları

 

Göğüs ölçünüze uygun olmayan sütyen seçmeniz durumunda;

 

  • Göğüslerin gelişmesinde bozukluklar görülebilir.
  • Göğüslerin sarkmasına neden olabilir ki büyük göğüslerde bu ihtimal daha yüksektir.
  • Özellikle küçük sütyenler kullanılan büyük göğüslerde çirkin bir görünüm ortaya çıkar.
  • Göğüslerin deforme olması yanlış sütyen seçimiyle son derece hızlanır.

 

Küçük Sütyen Göğüsleri Küçük Göstermez

 

Göğüsleri büyük olan bayanların yapabilecekleri en büyük hata, küçük sütyenler tercih etmektir. Küçük sütyenin göğsü küçük göstereceği düşünülerek kullanılması; böyle bir sonuç sağlamayacağı gibi çirkin görünümlere neden olur. Bunun yerine toparlayıcı etkili minimizer sütyen modellerini tercih etmelisiniz. Minimizer sütyen, küçültücü sütyen olarak tanımlanabilir ve büyük göğüslü bayanlar için üretilir. Bu göğsü küçük gösteren sütyenleri gerek günlük olarak gerekse özel günlerde rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Büyük Göğüslü Bayanların Seçenekleri

 

Büyük göğüslere sahipseniz; birçok sütyen modelinde toparlayıcı özellik bulunduğundan artık işiniz daha kolay. Gündelik hayatta ya da spor esnasında yarım atlet denen spor modelleri ve fonksiyonsuz penye sütyenleri tercih edebilirsiniz. Aksi halde sütyenin omuza baskı yapması neticesiyle kesilmeler, ezilmeler görülebilir. Bunun dışında toparlayıcı sütyen modelleri kullanabilirsiniz. Toparlayıcı sütyenler beden seçeneği ise; biraz daha fazladır. Bu tür sütyenler bir beden küçük görünümler sağlayabilir. Üstelik artık modeller fazlalaştığı için görsel açıdan da şık sütyenlerin sayısı fazlasıyla arttı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.