Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade Koşulları


Tüm ürünler üretici firma garantisi altındadır. icgiyimperisi.com’ dan alınan bir ürünün hatalı/ayıplı çıkması durumunda, ürünlerinizin paketlerinde herhangi bir hasar olmaması kaydıyla, koşulsuz değişim gerçekleştirilir. Değişim işlemlerinde koşullara göre ürünün yenisi gönderilir ya da ödenen bedel iade edilir.

icgiyimperisi.com tüketicilerin güvenle alışverişini sağlamak amacı ile sağlık ve hijyen koşulları nedeniyle, denenmiş/kullanılmış iç çamaşırları/kostümler/mayo/fantazi giyim ile paketi açılmış hasar görmüş ürünlerin iadesini almamakta, değişimi yapılamamaktadır.

27 Kasım 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan ve 27 Şubat 2015 tarihinde yürürlüğe giren Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da yapılan değişiklikle, AMBALAJI AÇILMIŞ İÇ GİYİM ÜRÜNLERİNDE HİJYEN VE SAĞLIK NEDENİ İLE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILMAMAKTADIR.

Temel kural olarak aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ve firmamızın düzenlemiş olduğu fatura ile iade sebebini içeren bir not eki ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün üretici fabrika tarafından incelenip değerlendirilerek uygun görülmesi halinde yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

İptal/iade ettiğiniz siparişlerinizin; iadeleri onaylandıktan sonra 10 iş günü içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Kredi kartı ile verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade olmaktadır. Havale/EFT, Kapıda Ödeme, Sistemden Kredi Kartı veya Ptt hesabı ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine kargo masrafları düşüldükten sonra iade edilmektedir.


Mutlu alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.