Teslimat Koşulları

500 TL ve üzeri 
iç giyim siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Satın aldığınız ürün, anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına orijinal ambalajında, belirteceğiniz adrese ulaştırılmak üzere, içeriği gizli olarak, gönderici kısmına İGP Tekstil Ürünleri Pazarlama ve E-Ticaret Hizmetleri yazılarak 2 iş günü içinde teslim edilir.

Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar icgiyimperisi.com güvencesi altındadır. Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Siparişleriniz teslimat sırasına alınarak maksimum 1-2 gün içinde  kargoya verilir. Hazırlanan siparişler, resmi tatil ve bayram günleri dışında kargo firmasına teslim edilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü, resmi tatillerde verilen siparişler tatili takip eden ilk iş günü işleme konulmaktadır.

Kargo firması resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta veya sms ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 2 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi icgiyimperisi.com’a geri getirir ve bu ürünün yeniden gönderim kargo ücreti alıcıya aittir.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonraki teslimat süresi İstanbul içi 1-3 iş günü, İstanbul dışı 2-4 iş günüdür. Siparişlerin kargoda gecikmesi durumundan icgiyimperisi.com sorumlu değildir.

Teslim aldığınız üründe hata veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, icgiyimperisi.com iletişim formu'nu kullanarak, info@icgiyimperisi.com mail adresimize yazarak veya WhatsApp 0506 155 66 36' dan durumu bizlere bildebilirsiniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. 

Siparişinizin durumunu, Sipariş Geçmişim sayfasından inceleyebilirsiniz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu veya  WhatsApp 0506 155 66 36' dan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Mutlu alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.