Lohusa ve Hamile İç Giyim

Lohusa ve hamile iç giyim modelleri arasında emzirme sütyen modeller, hamile atleti, hamile tayt modelleri, hamile gecelik, hamile pijama takımları ve hamile külot modellerine siz anne ve ane adayları için geniş yer vermeye özen gösterdik. Lohusa ve hamile iç giyim ürünlerinde anne bebek sağlığı ön planda tutularak yumuşak pamuklu kumaşlar ve koton penye kumaşlardan üretilmiş ürünleri sizler için bir araya getirdik. En güzel bebeğin en güzel annesi olmak için doğru yerdesiniz. Kendinize uygun hamile giyim ürünlerini kolaylıkla icgiyimperisi.com' da bulacaksınız.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 ... 7 ... 11
Toplam 281 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 11

Hamile iç giyim ve Lohusa iç giyim

 

Hamile iç çamaşırları ve lohusa iç çamaşırları hamilelik döneminde ve sonrasında değişen kadın vücudunun en güvenilir şekilde ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. icgiyimperisi.com gebelik ve lohusa döneminde ihtiyaç duyacağınız en uygun hamile iç giyim ve lohusa iç giyimlerini sizler için bir araya getirdi. Hamilelik öncesi ve sonrası ihtiyacınız olan tüm iç giyim modelleri bu kategorimizde sizlere sunulmuştur. Kadın vücudu geçirdiği her dönemde farklı ihtiyaçlara açık olmaktadır. Özellikle hamile lohusa döneminde bulunan bayanların vücutları şekil değişikliğine uğradığı için farklı giyim ürünlerine sık ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gibi durumlarda kesinlikle karnı ve vücudu sıkmayacak hamile iç giyim, lohusa iç giyim ve dış giyim ürünlerinin satın alınması gerekiyor.

 

Hamile bayanların tercih edeceği iç giyim ürünlerinin büyük değil, standart ölçülere uygun olması gerekiyor. Çünkü genellikle bu alanda yapılan hata, karnı büyüyen bayanların büyük beden giyim ürünü tercih etmesi oluyor. Doğru olmayan büyük beden iç giyim ürünleri bedene çok fazla rahatsızlık verir ve karnı sarmaz, bu yüzden seçim yapılırken, bedene göre iç çamaşırları alınması gerekir. Özellikle hamile bayanlar bu dönemde, sağlık açısından hijyen olan iç çamaşırlarını tercih etmelidir. Bu çamaşırlar da, doğal boya ve maddelerden yapılmış, pamuklu kumaşa sahip olan iç çamaşırları olmalıdır. Çünkü bu dönemde genital bölge, kadınların enfeksiyon kapmasına açık olduğu için, nefes alabilen ince kumaşların seçilmesi gerekmektedir.

 

Lohusa iç giyim ürünlerinin bulunduğu kategorimizde, hamile külot, emzirme aleti, emzirme sütyenleri, lohusa bayanlar için gecelik takımları, hamilelik döneminde kullanılabilecek pijama takımları, lohusa döneminde kullanılabilecek pijama takımları, hamilelik döneminde kullanılabilecek gecelikler, lohusa döneminde kullanılabilecek gecelikler, uygun çorap ve tayt çeşitleri gibi ürünler bulunmaktadır.

 

Hamile lohusa döneminde tercih edilen sütyenler, göğüs ölçülerine uyumlu olacak şekilde seçilmelidir. Bu dönemde süt ile dolan göğüslerin ağırlığı ve karnın aynı oranda büyümesi ile göğüsler, karın bölgesine doğru yaklaşır. Sıkıntılı süreç boyunca, rahat olan, balensiz ve penye sütyenlerin tercih edilmesi önerilmektedir. Seçilecek sütyenlerin askılarının kalın olarak kullanılması da, bu dönemde yaşanan sırt ve bel ağrıları için doğru bir seçim olacaktır. Göğüs uçları hamileliğin son dönemlerinde hassaslaştığı için, ince sütyenlerin kullanılmasında fayda var.

 

Hamile lohusa döneminde olan bayanlar, genellikle her konuda hassaslık yaşamaktadırlar. Bu hassas dönem boyunca seçilecek iç çamaşırı tercihlerinde, alanında iyi ve kaliteli olan markaları size sunan sitemizi tercih edebilirsiniz. Hamileler için özel kumaşlar ile hazırlanmış olan hamile külotları, terletmeyen özellikleri ile rahat bir kullanıma sahiptir.

 

Yeni sezonda yer alan en iyi modelleri ile alanında lider firmalarının hamile iç giyim ürünleri sitemizde bulunmaktadır. İşlevsel özellikleri ile tercih edilen emzirme sütyenleri, açılabilir olarak tasarlanmıştır. Kullanılacak bütün ortamlarda kolay emzirme sağlayan emzirme sütyenleri ile lohusa bayanlar rahat edebilir. Hızlı değişim gösteren hamile bedenine en uygun seçilebilecek bir diğer hamile giyim ürünü de hamile pijama takımları ve hamile gecelikleridir. Bebeğin sağlıklı büyümesi ve annenin konforlu olması amacıyla hazırlanan pijama takımları, doğacak çocuğun renklerinde tercih edilebileceği gibi, eğlenceli figür ve baskının bulunduğu kumaşlarla da tercih edilebilir. Yeni doğum yapan bayanları da unutmadık! Lohusa gecelik takımları ve lohusa pijama takımları da oldukça şık ve sağlıklı görünümleri ile rağbet görüyor. Bebeğini kolay emzirebilmek isteyen annelerin bir numarası olan pijama ve gecelikler için yine istenilen beden ölçüsü ve model seçeneği portföyümüzde yer almaktadır. Yaşamının en güzel hamile lohusa dönemini rahat geçirmek isteyenler, icgiyimperisi.com sitesini sadece bir tıkla güvenilir olarak ziyaret edebilir.

En güzel anneler ve sağlıklı bebekler için hemen alışverişe başlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.