Büstiyer Takımları

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 57 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Büstiyer ve Jartiyer Takımları

 

Büstiyer, bayan iç giyiminde kadınların hatlarını en güzel şekilde gösteren ve kadınların kendilerini oldukça rahat ve çekici hissettiği bir iç giyim ürünüdür. Genel olarak abiyelerin, gelinlik ve nişanlıkların altından büstiyer modellerinden başka bir iç giyime rastlayamazsınız. Özel kıyafetlerin özel iç çamaşırlarıdır. Sezonun büstiyer modellerini incelediğimiz zaman çok fazla renk aralığı ve modelle karşılaşacağımızı söylemek mümkündür. Her renk kıyafetin altından giyebilceğimiz  büstiyer modelleri mevcut. Büstiyerleri en iyi tamamlayan parça jartiyer modelleri olarak öne çıkmaktadır. Büstiyer ve jartiyerden oluşan kombinlerin öne çıkan renklerine gelecek olursak; gelinler için beyaz, abiyeler için ise fuşya, pudra, pembe, siyah ve diğer renler bulunmaktadır. Ayrıca jartiyer ve büstiyer seks hayatımızda oldukça etkili ve önemlidir. Çünkü bayanları daha çekici ve seksi bir görünüme sokmakla beraber partnerinizi uyarıcı ve yüksek verimli geceler yaşatmanızı da sağlamaktadır.

 

Büstiyer ve jartiyer takımlarında çekiciliği arttırmak için, saten büstiyer takım, deri büstiyer takım, özel bölgesi transparan büstiyer takım, destekli büstiyer takım, desteksiz büstiyer takım gibi bir çok büstiyer modeli mevcuttur.

 

Dantel deseni her modelde olduğu gibi jartiyer ve büstiyer de de bulunmaktadır. Büstiyer, jartiyer, tanga ve çorap bütünlüğünün havası ve görüntüsü özgüveni arttırdığı gibi ayrı bir çekicilik ve seksilik sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.