Seksi Vücut Çorapları

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2

Vücut Çorabı Nedir?

 

Vücut çorabı, aslında bir külotlu çorap modelidir ama tüm vücuda giyilen seksi bir iç giyim ürünü demek daha doğru olur. Normal külotlu çoraplar sadece bacaklar içinken, vücut çorabı bacaklar da dâhil olmak üzere  bütün vücudu kaplar – kelimenin tam anlamıyla hepsi bir arada dediğimiz çorap ile birlikte iç çamaşırı ürünüdür. Klasik vücut çorabı uzun kollu ve vücudu kaplamasına rağmen, tasarımlar yıldan yıla ilerlemiş ve şu anda birçok model arasından seçim yapmanız mümkündür.

Birçok kişi ilk olarak klasik vücut çorabı satın alırlar ancak çok geçmeden file çorap veya daha geniş vücut derisinin gözüktüğü ve daha eğlenceli benzeri malzemelerden yapılmış tasarımlara yönelirler.

 

 

Neden Vücut Çorabı?

 

Vücut çorabı nedir soruna cevap bulduğumuza göre sıradaki soru, neden vücut çorabı giymeliyim. Aslında cevap basit. Vücut çorapları inanılmaz seksi….

Kadınlar, vücut çorabını seviyorlar çünkü vücut çorabı içinde kendilerini çok daha seksi ve çekici hissediyorlar. Vücut çorabı esnek kumaştan üretildiği için kadınların vücut ölçüleri ne olursa olsun, vücutlarında sevmedikleri hatları kamufle ederek kadınların kendilerine güvenini arttırıyor. Vücut çorabı vücudun şekle girmesine yardımcı olacağı için de birçok erkek kadınların üzerinde vücut çorabını görmeyi seviyor. İkinci olarak, kendine ve vücuduna güvenen kadının cinsel çekiciliğin çok daha fazla olması, psikolojik olsa da bir gerçek. Daha belirgin nedeni ise, vücut çorabı sıra dışı bir iç giyim ürünü olduğundan ve görsel olarak erkeklerin kadının vücudunda baktıkları yerleri vurgulamak için tasarlanmış olmasından dolayı vücut çorabının kendisi zaten cinsel istek uyandırıyor.

 

 

Vücut çorabı çeşitli malzemelerden yapılır. Bazı insanlar daha kapalı ve bütün vücudu saran vücut çorabını severken, diğerleri daha fazla açık olanları tercih edebilirler ama buradaki ortak nokta vücut çorabının özel bölgesinin açık (kasık kısmının açık) olmasıdır. Bunun anlamı sevişirken vücut çorabını üzerinizden çıkarmayabilirsiniz. Göğüs ya da popo kısmı açıkta ya da vücudu tamamen saran, dantelli ya da file vücut çorabı modellerinden biri muhakkak ilginizi çekecek. Vücut çorabı her iki cinste de cinsel duyguları daha yukarı çıkarttığı bir gerçek. Uygun fiyatları ile de dikkat geçen vücut çorabı modellerini icgiyimperisi.com sitemizden temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.