Fantazi Çorap Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Kadın Çorap Modelleri

 

İnce çoraplar günlük hayatın bir parçası, şıklığın da olmazsa olmazı. O zaman ince kadın çorap ve fantezi çorap modellerinden olabildiğince fazla faydalanmak lazım. Çorap fetişi olmasanız bile külotlu çoraplı bacakları seksi bulan erkeklerin sayısı da oldukça fazla. Şimdi size külotlu çorap fetişi üzerine bir soru cevap yazısı sunuyorum. Hem erkek arkadaşı ya da kocası çoraplara ilgi gösteren ama bunun karşısında ne yapacağını bilemeyen kadınlar için hem de külotlu çorapları büyüleyici bulan erkekler için.

 

Şimdi birbirimize yalan söylemenin anlamı yok. Bir çift ince çorapla bezenmiş bacak gerçekten de seksi bir görüntü ve bunu biliyoruz. Erkekleri etkilemenin bu en kolay yollarından da birisi. O yüzden külotlu çorap giymiş bir kadını ve bacaklarını seksi bulmak ve bundan etkilenmek gerçekten de çok normal. Ama eğer gerçekten fetişist olup olmadığını merak ediyorsan şu testi uygulaman gerek: Külotlu çorap görmeden, ya da düşünmeden tahrik olamıyor musun?

 

Eğer bu soruya evet cevabı veriyorsan o zaman tam anlamıyla bir külotlu çorap fetişisti olabilirsin. Fetişin tanımı aşağı yukarı şudur. Fetiş objesi tüm cinsel uyarımın merkezi haline gelir, fetişist fetiş objesini düşünmeden ya da objeyi erotik pratiklere ya da fantazilere dahil etmeden tam anlamıyla tatmin olamaz. Bunu külotlu çoraba uygulayalım. Eğer seks yaparken işin içine bir şekilde külotlu çorabı katmadan tam anlamıyla tatmin yaşayamıyorsan o zaman gerçekten de çorap fetişistisin demektir. Eğer külotlu çorap ile olan ilişkin görüntüsünü ve dokusun seksi bulmak, bir aksesuar olarak külotlu çorabı sekse dahil etmeyi arzu etmekten ibaretse o zaman senin hakkında söylenebilecek en ağır tabir sağlıklı bir fantezi dünyan olduğu olabilir.

 

Türkiye'de fetişist olmak hiç de kolay bir şey değildir. Fetişle ilgili online topluluklar genelde pornografik ve bayağıdır. Ve çorap fetişinizi partnerinize anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Ama bu durumunuzdan dolayı üzülmeye ya da utanmanıza gerek yok. Günümüzde bir çok erkek de kadın çoraplarını giymekten zevk almaktadır.  Külotlu çorap fetişi bir sapıklık ya da ahlaksızlık değildir. Bu sadece cinsel hayatınıın biraz daha farklı ve kim bilir belki de daha renkli olduğu anlamına gelir. Asla cinsel kimliğinden utanma. Ve eğer sen biraz dizginlemeye razı olursan emin ol cinsel hayatına biraz fantezi çorap katmaya razı bir kadın bulabilirsin. Aslında seni seven herhangi bir kadını rahatlıkla zamanla cinsel yaşamınıza daha fazla fantezi çorap modellerinden katacaktır. Uzun lafın kısası, asla ve asla fantezi çorap fetişin olduğu için utanmamalısın ve bu zevkini partnerlerinle paylaşmaktan çekinmemelisin.

 

Partnerinize sürpriz hazırlamak isterseniz dış giysinizin içine fantezi çorap giyebilirsiniz. Hiç beklemediği, ummadığı bir anda sizi soyarken külotlu çorapla karşılaşması, çorabın altına bir şey olmaması kadar etkili bir sürpriz zor bulunur. Eğer biliyorsan sevgilinin en sevdiği çorap türünü geçir bacaklarına. Üzerine de çorabın varlığını göstermeyecek kadar uzun bir şeyler giy. Ve sürprizin etkisini göstermesini bekle...

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.