Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 65 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Pijama Takımları

 

Pijama yatarken giydiğimiz, yatakta kendimizi rahat hissetmemizi sağlayan çeşitli yumuşak kumaşlara sahip eşofmanlardır. Uykuyu ve sıcaklığı çağrıştırırlar. Pijama huzurdur, rahatlıktır. Saten pijama, polar pijama, pamuklu pijama, komik desenli pijama, transparan pijama, çizgili pijama, tül pijama, koton pijama, dantel pijama, şifon pijama olmak üzere sayısız desen ve renkte olabilir. İşe giderken nasıl resmi olmak için "takımlarımızı" giyersek, evde de rahatlığın ve samimiyetin bir gereği olarak "pijama takımlarımızı" giyeriz. Pijama takımı seçimi de ev halkına ve kendimize olan saygımızdan ötürü en doğru şekilde olmalıdır.

 

Yaz ya da kış fark etmeksizin ince ve pamuklu kumaşlar hem kişiyi daha rahat hissettirir hem de derimizin hava alması için gereklidir. Pijamanın yazın gecelik versiyonları da çok talep görmektedir,  yazın serin tutma görevi görür. Kışlık pijamalar ısıtıcı özellikte olmalı fakat aşırı yünlü, "vücudu dalayan" diye tabir edilecek kadar sert yünden bir kumaşa sahip olmamalıdır. Dışarıdan eve döndüğünde pijamasını giymek için saniye kaybetmeyen bir toplum olarak pijama seçiminin sağlığımız ve rahatlığımız açısından çok önemli olduğunu unutmamalıyız. Aslında, pijama seçimi dış etkenlerden bağımsız olarak kendimize verdiğimiz değeri gösterir. Ev halimizi ne kadar önemsiyorsak pijama seçimimizi de dışarıya giydiğimiz kıyafet seçimi gibi önemseyerek yaparız. Kızlar genellikle üzerinde sevimli kararkterler olan kuzulu pijamaları, ayıcıklı pijamaları tercih ederler. Bu bize masumiyet ve doğallığı yansıtır. Yeni evli çiftler pijamalarının çocuksu bir görünümden çıkması için saten pijama tercih edebilirler. Saten pijama aynı zamanda kaliteyi ve zenginliği de çağrıştırır. Erkekler genellikle pijamanın şekline ya da desenine bakmaksızın en rahat ettikleri pijamayı seçerler.

 

Pijama seçimini gösteriş gibi düşünürsek, kızların pijama partileri için özel pijamalar aldıklarını biliriz. Pijama partileri özellikle ergenlikte ya da genç yaşlarda kızlar için rahat bir dedikodu ortamı yaratan, dostluk pekiştirici yerlerdir. Ve kızlar birbirlerinin görünümüne çok önem verdikleri için bu pijama partilerinde en güzel pijama ile yer almak isterler. En kaliteli, en sevimli, en yumuşak pijamalarıyla kızlar geceye başlamadan önce birbirlerinin pijamalarını ne kadar beğendiklerini dile getirirler. Erkekler içinse durum pek bu kadar şatafatlı değildir. Onlar için pijama ya da eşofman fark etmez. En rahat ettikleri hangisiyse onu tercih edip uykuya geçerler ki zaten pijama partisi kavramını da sadece kızlardan dinlerler.

 

Kısacası pijama matrak bir şeydir. Komiktir, sevimlidir, doğaldır. Pazar günlerinin vazgeçilmezidir. Kumaşının, deride alerjiye yol açmaması için de tenimize bütün gece temas eden bu giysilere önem vererek, kaliteli olacak şekilde seçmeliyiz.

Kadın Pijama Takımları

 

Kadın pijama takımları ev giyimin vazgeçilmezi olarak penye pijama takımları ve saten pijama takımları gibi bir çok seçeneği mevcut bir giyisi modelidir. Evde rahat olmak, aynı zamanda da şık olmak isteyen kadınların en çok tercih ettiği koton penye, saten, şifon pijama takımları, tayt takımları ve kendine özgü desenli pijama takım marka ve modellerini uygun fiyat, firma garantisiyle seçmek ve sipariş vermek için en doğru yerdesiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.