Sırala
Görünüm:
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

X-Man İç Giyim

 

X-MAN iç giyim ürünleri Türkiye’de üretilmiş kaliteli bir erkek iç giyim markası. 1973 yılından bu yana Türkiye’de olan, belki hiç duymadığınız ama kullananların vazgeçemedikleri önemli bir değer. Erkek boxer, atlet, t-shit ve külot modelleri ile oldukça yüksek rakamlarda yurt dışı satışı da var X-MAN iç giyim markasının. Ürünleri kaliteli penye iplik kullanılarak, pamuklu, viskon karışımlı ve modal kumaşlardan üretiliyor. Keyifle kullanacağınız ve dayanıklı ürünler sunuyor X-Man.

 

Erkek iç giyimine odaklanan marka, desenli erkek boxer ürünleri, erkek slip ve külot modelleriyle erkeklere daha rahat bir iç giyim koleksiyonu sunmayı hedeflemektedir. Erek atlet, body ve tişört gibi tasarımlara da ürün portföyünde yer veren firma, pamuklu ürünleriyle sağlıklı iç giyim ürünlerini erkeklere ulaştırmaktadır.

 

X-Man erkek iç giyim modellerini keşfedin! Ülkemizin kaliteli iç giyim markasından X-Man erkek iç çamaşırlarını, gizli paketleme ve alternatifli ödeme seçenekleri ile icgiyimperisi.com dan sipariş verin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.